Indywidualne konsultacje marketingowe - Mateusz Ferfecki

Konsultacje indywidualne

Rozwiążmy twój problem razem!

Ponad 6 lat doświadczenia w różnych działaniach internetowych, dzięki prowadzeniu agencji interaktywnej i świadczeniu usług dla dziesiątek różnych firm z wielu branż.

Cennik

Pakiety konsultacji

Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść

Możliwy zakres konsultacji

Sprawdź w czym mogę Ci pomóc

Media społecznościowe: Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube

Narzędzia reklamowe: Facebook Ads i Google Ads

Opracowanie strategii marketingowej dla promocji marki

Strony internEtowe: WordPress, PrestaShop

Obsługa hostingu, poczty, domen internetowych

Budowa marki osobistej w internecie

Jeżeli chcesz nauczyć się czegoś nowego na temat marketingu internetowego, budowania marki osobistej czy działalności firmy online, to te konsultacje są właśnie dla Ciebie!

Mateusz Ferfecki - Przedsiębiorca, Internetowy twórca, Autor
W opisie zamówienia możesz napisać czego będzie dotyczyć konsultacja. Jest to czas dla Ciebie, więc poruszymy te tematy, na których chcesz się skupić. Możesz przygotować sobie swoją listę pytań lub zdać się na mnie. Po dokonaniu zakupu otrzymasz link do kalendarza, w którym będziesz mógł wybrać dogodny termin przeprowadzenia konsultacji. Zakupione pakiety godzinowe możesz wykorzystać w ciągu 90 dni.
Rozwiązywałem już bardzo różne wyzwania związane z marketingiem i działalnością w internecie. Były wśród nich zarówno tematy doradztwa w zakresie strategii działania i promocji, tworzenia treści, planowania stron internetowych, jak i skomplikowane problemy blokad kont reklamowych, odzyskiwanie utraconych zasobów, czy ratowanie stron internetowych. Miałem okazję realizować zlecenia dla firm z wielu branż. Dzięki temu zdobyłem doświadczenie, które mogę wykorzystać do pomocy innym osobom.
Regulamin usług: REGULAMIN

Masz pytania lub wątpliwości?

Nie wiesz czy te konsultacje są dla Ciebie?
SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ