Mateusz Ferfecki: Kilka słów o mnie - Moja historia na osi czasu

Mateusz Ferfecki

Przeczytaj moją historię i poznaj mnie lepiej! 😀

Kilka słów o mnie…

Nazywam się Mateusz Ferfecki. Zajmowanie się biznesem stało się moją pasją i nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez tego 😉

Zacząłem działać dosyć wcześnie. W wieku 14 lat rozpocząłem swoją przygodę z działalnością internetową. Prowadziłem wtedy kanał na YouTube, na który nagrywałem filmy z gier (głównie Minecraft, a potem CS:GO). Na jego fundamentach zakładałem własne sklepy internetowe w branży gamingowej z przedmiotami elektronicznymi, pod które tworzyłem nowe marki. Dzięki temu, że kanał na YouTube zbudował mi pierwszą, bardzo zaangażowaną grupę docelową, działalność okazała się strzałem w dziesiątkę już kilka dni po jej otwarciu. Później prowadziłem pod to różne akcje i kampanie marketingowe, cały czas rozwijając sklepy.

Dzięki tym doświadczeniom nauczyłem się bardzo wielu rzeczy z dziedziny marketingu internetowego, co pozwoliło mi na założenie agencji interaktywnej w wieku 16 lat. Działałem pod kilkoma różnymi markami, ale ostatecznie całość przerodziła się w Agencję Interaktywną Matezun (www.matezun.com), która cały czas prężnie działa i się rozwija. Agencja zajmuje się marketingiem internetowym oraz kompleksową obsługą firm w zakresie stron www i mediów społecznościowych. Biuro firmy znajduje się w Krakowie, ale obsługujemy klientów z całej Polski, a nawet z całego świata.

W ciągu kilku lat działania współpracowałem już z ponad 150 firmami z różnych branż. Nauczyłem się wielu technik i strategii marketingowych, które można wykorzystywać do promocji marki. Jako agencja stworzyliśmy również kilkadziesiąt stron internetowych. Dzięki zdobytej wiedzy prowadzę konsultacje i szkolenia indywidualne, w ramach których pomagam przedsiębiorcom rozwiązywać problemy związane z działalnością internetową oraz doradzam w kwestiach strategii marketingowych i budowaniu marki osobistej. Napisałem również ebooka „Przewodnik po marketingu internetowym”, którego rekomenduję osobom, które chcą wejść do świata marketingu internetowego i nieco go poznać.

Jako zwolennik budowania długoterminowego biznesu i współpracy opartej na wzajemnych relacjach, jestem członkiem grupy networkingowej Razem Tworzymy Biznes, która cyklicznie spotyka się na śniadaniach biznesowych w Krakowie.

Poza działalnością agencji interaktywnej od jakiegoś czasu inwestuję w kryptowaluty. Jestem również współwłaścicielem firmy e-commerce – Happy Puppies, skupiającej się na sprzedaży internetowej akcesoriów dla zwierząt domowych. Jeżeli posiadasz jakiegoś pupila, to zapraszam do sprawdzenia oferty w naszym sklepie (www.happypuppies.pl).

Prywatnie mieszkam w Krakowie. Interesuję się przede wszystkim biznesem, rozwojem i inwestowaniem, ale lubię również gry komputerowe i dobre seriale. Jestem otwarty na nowe możliwości. Jeżeli widzisz jakieś pole do współpracy ze mną – zapraszam do kontaktu 🙂

Moja historia BIZNESOWA

Przedstawiona na osi czasu

[

2014-01-08

  • Publikacja pierwszego filmu na kanale Youtube – Początek przygody z działalnością w internecie
[

2015-06-21

  • Otwarcie pierwszego sklepu z elektronicznymi dodatkami do gier – Start pierwszego biznesu
[

2016-07-15

  • Założenie działalności usługowej związanej z marketingiem internetowym i stronami WWW  
[

2018-08-02

  • Założenie nowej firmy i rebranding poprzedniej marki – Powstanie Agencji Interaktywnej Matezun.com
[

2019-08-01

  • Otwarcie lokalu stacjonarnego w Krakowie – Utworzenie punktu obsługi oraz sklepu z akcesoriami telefonicznymi
[

2019-12-23

  • Przeniesienie agencji interaktywnej do nowego biura – Duże zmiany organizacje i większe możliwości rozwoju
[

2021-06-23

  • Powstanie spółki Happy Puppies – firmy ecommerce sprzedającej akcesoria dla psów i kotów