Podsumowanie lipca - zmiany w firmie | Mateusz Ferfecki

Lipiec to dla mnie miesiąc ogromnych zmian. Ciągle dzieje się coś nowego. Po słabszym finansowo czerwcu, który był efektem zamrożenia gospodarki, moja firma powoli wraca na pełne obroty. Wciąż pojawiają się nowe zlecenia i projekty firmowe.

W ostatnim czasie przetestowaliśmy inne formy działania, profesjonalne fotografie w biurze na potrzeby klienta, wdrożyliśmy bardziej rozbudowane systemy raportowania i zarządzania zadaniami. Rozpoczęliśmy promocję agencji interaktywnej w większej ilości mediów i odpaliliśmy nowe kampanie reklamowe promujące nasze treści.

Zmiany w organizacji firmy

Poczyniłem także kilka drobnych inwestycji związanych z organizacją pracy, takich jak nowe wzory umów na świadczenie usług, czy dodatkowe oprogramowanie do tworzenia stron internetowych. Dzięki temu jakość naszych działań znacznie się podniesie. Na początku lipca wydałem też mojego pierwszego ebooka o marketingu internetowym, który jest już w regularnej sprzedaży.

Całkiem sporo wydarzyło się w tym miesiącu… a przecież wciąż trochę czasu do sierpnia zostało.

Najbliższy okres będzie wymagał jeszcze wielu zmian. Pojawi się też kilka sporych nowości, takich jak ulepszona strona firmowa oraz nowa oferta, o której więcej napiszę dopiero za jakiś czas.

O autorze

W wieku 14 lat rozpocząłem swoją przygodę z działalnością internetową. Prowadziłem wtedy kanał na YouTube. Na jego fundamentach zakładałem własne sklepy internetowe w branży gamingowej. Dzięki tym doświadczeniom nauczyłem się bardzo wielu rzeczy z dziedziny marketingu internetowego, co pozwoliło mi na założenie agencji interaktywnej Matezun. W ciągu kilku lat działania współpracowałem już z ponad 150 firmami z różnych branż.

Nauczyłem się wielu technik i strategii marketingowych, które można wykorzystywać do promocji marki. Dzięki zdobytej wiedzy prowadzę konsultacje i szkolenia indywidualne, w ramach których pomagam przedsiębiorcom rozwiązywać problemy związane z działalnością internetową oraz doradzam w kwestiach strategii marketingowych i budowaniu marki osobistej. Dodatkowo prowadzę również firmę e-commerce sprzedającą akcesoria dla zwierząt domowych.

Poznaj mnie lepiej: Sprawdź moją historię