Dlaczego to miejsce jest otwarte 3 dni w tygodniu? | Mateusz Ferfecki

Takie pytanie zadała mi osoba, która przyszła w czwartek do mojej firmy zakupić akcesoria do telefonu…

Moja odpowiedź

Odpowiedź jest bardzo prosta: Dlatego, że zawsze chciałem mieć firmę ze stacjonarnym miejscem, w którym mogę prowadzić sprzedaż i mieć bezpośredni kontakt z klientem. Ale jednocześnie nie chciałem pracować po 8 godzin codziennie w jednym miejscu.

Dlatego stworzyłem sobie system, w którym czuję się najlepiej. Na miejscu pracuję tylko 3 dni w tygodniu, a pozostały czas mogę zagospodarować na to, co aktualnie jest najważniejsze. Jeżeli w danym okresie jest więcej pracy, to mogę pracować zdalnie. Jeżeli nie, to mogę pomyśleć, zaplanować kolejne kroki rozwoju lub po prostu odpocząć, spotkać się z kimś…

Tyle się teraz mówi o „sukcesie”. Ale dla każdego to słowo może oznaczać coś innego. Dla mnie jest to po prostu poczucie szczęścia i to, że mogę robić to co chcę, kiedy chcę – mam czas na wszystko, na co chcę go mieć.

Nie wiem jak długo będę w danym miejscu. Kolejne marzenia czekają. Wszystko układam na tyle elastycznie, żebym mógł szybko wprowadzić zmiany jeżeli pojawi się taka konieczność, przy jednoczesnym zapewnieniu pełnej stabilności wszystkich projektów, którymi się zajmuję.

Życzę każdemu odnalezienia lub stworzenia sobie takiego systemu życia, w którym nie będzie trzeba narzekać na to, że znowu jest poniedziałek, że znowu muszę być „tam”, że znowu nie mam czasu na … . Życie mamy tylko jedno!

O autorze

W wieku 14 lat rozpocząłem swoją przygodę z działalnością internetową. Prowadziłem wtedy kanał na YouTube. Na jego fundamentach zakładałem własne sklepy internetowe w branży gamingowej. Dzięki tym doświadczeniom nauczyłem się bardzo wielu rzeczy z dziedziny marketingu internetowego, co pozwoliło mi na założenie agencji interaktywnej Matezun. W ciągu kilku lat działania współpracowałem już z ponad 150 firmami z różnych branż.

Nauczyłem się wielu technik i strategii marketingowych, które można wykorzystywać do promocji marki. Dzięki zdobytej wiedzy prowadzę konsultacje i szkolenia indywidualne, w ramach których pomagam przedsiębiorcom rozwiązywać problemy związane z działalnością internetową oraz doradzam w kwestiach strategii marketingowych i budowaniu marki osobistej. Dodatkowo prowadzę również firmę e-commerce sprzedającą akcesoria dla zwierząt domowych.

Poznaj mnie lepiej: Sprawdź moją historię