Stres i nerwowe sytuacje - Mateusz Ferfecki

Ostatnio bardzo wiele się u mnie działo. Było dużo stresu i nerwowych sytuacji…

Wynajęcie lokalu do działalności, z którym pojawiły się pewne opóźnienia; nałożenie się kilku projektów firmowych oraz problemów prywatnych; i przede wszystkim zakup samochodu, który niestety był zupełnie nietrafiony, ponieważ zostałem oszukany przez sprzedawcę, który ukrył przede mną wady pojazdu.

Polubowne rozwiązanie nie wchodziło w grę, a ja nie chciałem rozpoczynać drogi prawnej (trwałaby zbyt długo), dlatego pozbyłem się samochodu na własną rękę (dla zainteresowanych – była to Alfa Romeo 147). Straciłem na tym co prawda kilka tysięcy złotych, ale przynajmniej problem został rozwiązany…

Ten okres ostatnich 2 tygodni bardzo wiele mnie nauczył.

Prowadząc firmę warto mieć wokół siebie osoby, które zawsze Cię wesprą. I mam tutaj na myśli zarówno wsparcie emocjonalne (za które korzystając z okazji dziękuję zwłaszcza rodzicom), ale także merytoryczne – prawne, księgowe itp, nawet jeżeli to jest niedziela lub urlop.

Oczywiście dowiedziałem się też bardzo wiele na temat motoryzacji oraz o kupowaniu i sprzedawaniu samochodów. Wprawdzie ten „praktyczny kurs” był bardzo drogi zarówno finansowo jak i psychicznie, ale no cóż… Czy się kiedyś zwróci? To pokaże przyszłość, ale doświadczenie było na pewno bezcenne…

A lokal firmowy już niedługo będzie przygotowany do przyjmowania tam klientów!

Mam nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie wartościowy.

Jeżeli masz do mnie jakieś pytania lub własne przemyślenia w tym temacie, to zachęcam do pozostawienia komentarza pod wpisem.

Zapraszam także na mój fanpage na Facebooku, gdzie udostępniam najciekawsze newsy i informacje!
Sprawdź: Mateusz Ferfecki