Podsumowanie 2018 roku i plany na nowy rok - Mateusz Ferfecki

🎇 2018 rok dobiega końca – Pora na krótkie podsumowanie 🎇

Rok 2018 zaczął się od mojego powrotu do nagrywania na Youtube, po bardzo długiej przerwie z 2017 roku.

W pierwszych miesiącach miałem trochę przygód związanych z motoryzacją, czyli zdanie egzaminu na prawo jazdy, zakup samochodu, a następnie skasowanie go w kolizji i zakup kolejnego pojazdu.

W 2018 roku bardzo wiele zmieniło się u mnie w sposobie prowadzenia firmy. Na przełomie maja i czerwca, zamykając wszystkie swoje sklepy ze skinami, zakończyłem działalności w branży gamingowej. Niedługo potem założyłem nową firmę i markę pod nazwą MATEZUN oraz poszerzyłem ofertę świadczonych usług w internecie.

Wkrótce powstały moje nowe strony internetowe:
➡ www.mateuszferfecki.pl
➡ www.matezun.com

Dużo zmian zaszło także w moich mediach społecznościowych. Na Youtube zacząłem tworzyć filmy, w zdecydowanie lepszej jakości. Bardziej opanowałem Facebook’a i Instagram, gdzie wrzucam coraz więcej różnych treści. Utworzyłem także własne blogi i system newslettera 📧📧

W między czasie zacząłem uczestniczyć w wielu projektach i spotkaniach biznesowych oraz networkingowych. Miałem także swoje wykłady w Skawinie, na temat przedsiębiorczości. Nawiązałem współpracę z wieloma firmami i zdobyłem dużo nowych klientów.

A to wszystko było oczywiście połączone z nauką w technikum.

Dużo się w tym roku zmieniło, a ja bardzo wiele się nauczyłem…

Dziękuję wszystkim, którzy w jakiś sposób mnie w tym wspierali, zarówno na co dzień w działalności, w szkole, jak i w internecie.

Życzę Wam jak najwięcej sukcesów w 2019 roku 🎆🎆
A tym, którzy jeszcze nie wiedzą co chcą robić w życiu, aby znaleźli w tym czasie swój prawdziwy cel.

Dla mnie rok 2019 będzie czasem przełomowym…

W tym roku zdaję ostatni egzamin zawodowy (technik informatyk), kończę technikum i piszę maturę.

Tak jak wspominałem, na ten rok planuję liczne zmiany w firmie…
Po ukończeniu technikum, chcę zmaksymalizować swoje działania i wnieść je na wyższy poziom. Przygotowania do największych zmian rozpocząłem już w 2018 roku, ale ich efekty będzie widać dopiero w czerwcu.

Główne cele, zakładają zwiększenie skali działania, ulepszenie jakości usług i poszerzenie oferty. Powstanie także wiele nowych kanałów dotarcia do społeczności (nie tylko w internecie), ale o tym dopiero za jakiś czas.

Będzie się także dużo działo w moich mediach społecznościowych. Zamierzam nagrywać więcej konkretnych filmów i tworzyć dużo ciekawej treści.

Mamy przed sobą kolejne 365 dni…
Wykorzystajmy je najlepiej jak potrafimy!